Szanowni Państwo,

pandemia uderza we właścicieli i zarządców różnych typów budynków, ale w szczególnie trudnej i pełnej wyzwań sytuacji są osoby odpowiedzialne za budynki zamieszkania zbiorowego. To ogromna liczba obiektów. Część z nich, np. obiekty turystyczne, internaty, domy studenckie, cierpią bezpośrednio z powodu lockdownu. Inne, takie jak domy seniora czy domy zakonne, muszą dostosować się do nowych zasad reżimu sanitarnego.

W numerze 2(38)/2021 znajdą Państwo omówienie kilku ważnych aspektów projektowania, wykonania i utrzymania budynków zamieszkania zbiorowego, dla których wyzwaniem nieodmiennie pozostaje pogodzenie spełnienia wymagań podstawowych (jak dla budynków mieszkalnych!) z aspektami ekonomicznymi. Eksperci przyjrzeli się także obecnym
i nadchodzącym trendom – na czoło wysuwają się prefabrykacja i budownictwo modułowe oraz łatwość prowadzenia mniejszych i większych remontów.

Zachęcamy do subskrypcji magazynu https://magazyn.warunkitechniczne.pl/subskrypcja Po rejestracji, otrzymają Państwo na podany adres e-mail kolejne wydania elektroniczne oraz informację o wznowieniu wydawania wersji drukowanej pisma. Na stronie magazyn.warunkitechniczne.pl dostępne są także numery archiwalne.