POWERLUG_if_award

Z ogromną radością informujemy, że oprawa oświetleniowa POWERLUG LED otrzymała nagrodę iF DESIGN AWARD 2016 w kategorii produkt oświetleniowy!
Od ponad 60 lat logo iF Design Award jest rozpoznawalnym na całym świecie symbolem najwyższych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa. Podczas tegorocznej edycji konkursu, jury składające się z 58 specjalistów oceniło ponad 5000 zgłoszeń pochodzących z 53 krajów. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody za oprawę POWERLUG LED świadczy o tym, że firma LUG Light Factory produkuje rozwiązania oświetleniowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
POWERLUG LED to zewnętrzny naświetlacz LED przeznaczony do oświetlania rozmaitych obiektów architektonicznych oraz otwartych i zamkniętych przestrzeni takich jak obiekty sportowe czy parkingi. Ergonomiczna budowa oprawy pozwala na jej łatwy montaż na poziomych i pionowych powierzchniach oraz na słupach. Dzięki łatwej procedurze montażu i niskiej wadze produktu, oprawa może być zamontowana w wygodny i bezpieczny sposób przez jedną osobę. Samoczyszcząca się obudowa pomaga utrzymać nominalne parametry świetlne przez całe życie oprawy. Oprawa POWERLUG LED jest kompatybilna z systemami kontroli oświetlenia sterowanymi ze smartfonu oraz z LLOC – systemem kontroli oświetlenia, który pozwala na dopasowanie parametrów świetlnych do potrzeb użytkownika.
LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.