Krajowe Centrum Doradztwa i Szkoleń

Krajowe Centrum Doradztwa i Szkoleń Oświetleniowych dla urzędów gmin (miast) oraz powiatów

Zadaniem Krajowego Centrum Doradztwa i Szkoleń Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego jest udzielanie fachowej pomocy w zakresie przygotowania przedstawicieli władz samorządowych do przeprowadzenia modernizacji lub budowy oświetlenia drogowego na terenie gminy (miasta) lub powiatu.

Cel

Dostarczenie rzetelnej i obiektywnej wiedzy i informacji technicznych na temat sprzętu oświetleniowego oraz systemów jego sterowania w sposób, który pozwoli władzom JST wybrać optymalne rozwiązanie z punktu widzenia konkretnej Jednostki i jej rzeczywistych potrzeb.

PZPO jako organizacja non profit przeprowadza szkolenia on-line przedstawiając różne rozwiązania, omawiając ich wady i zalety.

Zakres

Zakres szkolenia zostanie ustalony na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez przedstawiciela Krajowego Centrum z przedstawicielami konkretnej gminy (miasta) lub powiatu. Władze gminne wyposażone zostaną w ten sposób w wiedzę niezbędną do optymalnego przeprowadzenia inwestycji, tak z punktu widzenia technicznego, jak i finansowego.

Tematyka

  • oprawy oświetleniowe
  • słupy oświetleniowe
  • systemy sterowania oświetleniem ulicznym
  • aranżacje miejskie i iluminacje
  • oświetlenie obiektowe
  • finansowania w ramach PPP
  • inteligentne i zdalne monitorowanie, zarządzanie oraz zbieranie informacji na terenie miasta i gminy (IoT), które pozwolą obniżyć koszty utrzymania miasta i zwiększyć wydajność infrastruktury miejskiej

Szkolenia przeprowadzane są przez niezależnych ekspertów. Władze gminne (miasta), powiatu wyposażone zostaną w ten sposób w wiedzę niezbędną do optymalnego przeprowadzenia inwestycji, tak z punktu widzenia technicznego, jak i finansowego.

Zarejestrowani STALI PARTNERZY CENTRUM

i ich oferta

Oprawy oświetleniowe, Słupy oświetleniowe, Systemy sterowania oświetleniem ulicznym, Wykorzystanie OZE w oświetleniu, Aranżacje miejskie i iluminacje, Finansowania w ramach PPP, Oświetlenie obiektowe

Słupy oświetleniowe, Aranżacje miejskie i iluminacje

Oprawy oświetleniowe, Systemy sterowania oświetleniem ulicznym, Oświetlenie obiektowe

Oprawy oświetleniowe, Systemy sterowania oświetleniem ulicznym, Inteligentne i zdalne zarządzanie do celów nieoświetleniowych (IoT)

Oprawy oświetleniowe, Systemy sterowania oświetleniem ulicznym, Oświetlenie obiektowe

Oprawy oświetleniowe, Systemy sterowania oświetleniem ulicznym, Aranżacje miejskie i iluminacje, Oświetlenie obiektowe

Kontakt do Krajowego Centrum

Zainteresowanych przedstawicieli gmin (miast) powiatów prosimy o kontakt mailowy: doradztwo@pzpo.pl lub telefoniczny: 22 843 20 19.

Przedstawiciel Centrum skontaktuje się z Państwem, celem przeprowadzenia wywiadu technicznego, na podstawie którego wspólnie z Państwem zostanie ustalone dalsze postępowanie.

Za obsługę administracyjno-techniczną Krajowego Centrum odpowiada Agencja SOMA sp.J.,  02-796 Warszawa, ul. Bronikowskiego 1, tel.: 22 843 20 19

Chcesz być zawsze na bieżąco z informacjami z PZPO? Zapisz się do naszego newslettera.