Szanowni Państwo,

z satysfakcją przekazujemy Państwu numer 4(35)/2020 magazynu WARUNKI TECHNICZNE. PL o szczególnie ciekawym – nie tylko z zawodowego punktu widzenia – temacie wiodącym.

Ten numer poświęciliśmy zagadnieniu elektromobilności i jej związków z branżą budowlaną. Skupiliśmy się na wyzwaniach związanych z projektowaniem, wykonaniem, utrzymaniem i bezpieczeństwem stacji ładowania pojazdów elektrycznych w warunkach polskich. Wypowiedzieli się dla Państwa przedstawiciele branży instalacyjnej, elektrycznej, automatyki i sterowania, energetycznej, a także prawnicy i deweloperzy. Mocną stroną tego numeru jest merytoryczna prezentacja konkretnych rozwiązań produktowych dla elektromobilności.

Zachęcamy Państwa także do subskrypcji magazynu https://magazyn.warunkitechniczne.pl/subskrypcja. Po rejestracji, otrzymają Państwo na podany adres e-mail kolejne wydania elektroniczne oraz informację o wznowieniu wydawania wersji drukowanej pisma. Jeśli ciekawą Państwa numery archiwalne, są one dostępne na stronie magazyn.warunkitechniczne.pl.

Życzymy inspirującej lektury!