Szanowni Państwo,

zaczynamy doceniać pomieszczenia higienicznosanitarne. W nowo budowanych obiektach, np. użyteczności publicznej, łazienki, ustępy czy szatnie coraz częściej są wnętrzami nie tylko dostępnymi, przyjaznymi i kolorowymi, ale też pełnymi nowoczesnych rozwiązań technicznych. Rzeczoznawcy i projektanci tych pomieszczeń zwracają też szczególną uwagę na ich rosnące znaczenie w utrzymaniu zdrowia publicznego, nie tylko w kontekście profilaktyki transmisji koronawirusa.

Numer 3(39)/2021 stał się polem dialogu między rzeczoznawcami ds. sanitarnohigienicznych, naukowcami i praktykami a projektantami i wykonawcami. Eksperci przygotowali dla Państwa unikatowe treści, bogate w szczegóły merytoryczne i cenne wskazówki wynikające z ich praktycznych doświadczeń. 

To kolejne wydanie magazynu wyłącznie w wersji elektronicznej. Zachęcamy do subskrypcji magazynu https://magazyn.warunkitechniczne.pl/subskrypcja. Po rejestracji, otrzymają Państwo na podany adres e-mail kolejne wydania elektroniczne oraz informację o wznowieniu wydawania wersji drukowanej pisma. Na stronie magazyn.warunkitechniczne.pl dostępne są także numery archiwalne.

Z treścią magazynu można zapoznać się klikając TUTAJ.