ZUT Industrial Sp. z o.o.

Adres siedziby:
Kopernika 5a/49
15-377 Białystok

Adres do korespondencji:
Szeligowska 75a
01-320 Warszawa

tel: +48 728 324 944
mail: biuro@zutindustrial.pl                 
www: zutindustrial.pl

ZUT Industrial jest firmą wykonawczą w branży elektrycznej i budowlanej.

Wykonujemy kompleksowo od projektu po wykończenie instalacje elektryczne, PPOŻ, CCTV i oświetleniowe, zarówno w nowych obiektach jak i modernizujemy obiekty już istniejące, wyposażając je w najnowocześniejsze rozwiązania, które zapewniają energooszczędność i dostosowanie do aktualnych wymogów bezpieczeństwa.

Naszym celem jest najwyższe zadowolenie naszych klientów ze świadczonych przez nas usług, dlatego nasi pracownicy są regularnie szkoleni, zdobywając coraz wyższe kwalifikacje, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Zawsze wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na najnowocześniejsze i energooszczędne rozwiązania w sektorze technicznym.  Z powodzeniem zdobywamy zaufanie coraz większej liczby klientów w sektorze małych i dużych przedsiębiorstw.

 

Dział oświetleniowy:

ZUT Lighting – Jesteśmy elastycznym i ambitnym zespołem specjalistów z obszarów sprzedaży oświetlenia, projektowania oraz instalacji inteligentnych rozwiązań. W skład zespołu wchodzą doświadczeni managerowie sprzedaży, projektanci oświetlenia, inżynier konstruktor, designer, instalatorzy i elektrycy. Współpracujemy również z zewnętrznymi architektami, projektantami, wykonawcami i producentami oświetlenia.

Wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania z obszaru inteligentnego oświetlenia oraz technologii smart.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w profesjonalny sposób procesując wszystkie projekty, tak by klient wiedział co dzieje się z jego inwestycją na każdym etapie. Jesteśmy ukierunkowani na innowacyjność i efektywność naszych rozwiązań, które mają podnosić komfort życia naszych klientów. W oparciu o wizję klienta kierujemy się przede wszystkim praktycznymi korzyściami jakie nasi partnerzy uzyskują we współpracy z nami. Zależy nam na partnerskiej i długofalowej współpracy z naszymi klientami.