Imponująca realizacja – siłownia GYM INN w Dronten w Holandii to jeden z wielu międzynarodowych projektów, które firma Wojnarowscy Sp. z o.o. miała przyjemność zrealizować na produktach Spectrum LED i Spectrum SMART oraz zakończyć z początkiem stycznia 2021 roku.

Jako firma istniejąca na rynku oświetleniowym od ponad 30 lat i mająca ogromne doświadczenie w zakresie projektowania, jak również doboru posiadanego asortymentu mogliśmy bez problemu sprostać wysokim wymaganiom postawionym przez inwestora. Co więcej, zaproponowaliśmy system inteligentnego oświetlenia Spectrum SMART.

GYM INN to duże centrum sportowe, gdzie na przestrzeni ponad 2200m² można nie tylko ćwiczyć i dbać o zdrowy tryb życia, ale też odpocząć, coś przekąsić lub skorzystać z zabiegów kosmetycznych czy fizjoterapeutycznych.

Marka Spectrum LED wyposażyła GYM INN w lampy:

  • ALLDAY INSPIRE DARK LIGHT – w wersji zwieszanej i na szynoprzewód w wersji SMART, klasa premium wśród opraw liniowych, z 5-letnią gwarancją, z optyką soczewki “dark light”
  • ALLDAY INSPIRE IP44 – jakość premium wśród opraw liniowych, z 5-letnią gwarancją i z podwyższoną klasą szczelności IP44
  • ALGINE LINE BLACK – panele LED, o wysokiej skuteczności świetlnej 120 lm/W, z 5-letnią gwarancją
  • CHLOE DUO GU10 – oprawy dekoracyjne, na wymienne źródła światła oraz inne.

Ponadto, dostarczyliśmy ponad 300 sztuk inteligentnych źródeł światła Spectrum SMART.

Więcej o technologii SMART na: www.spectrumsmart.pl

A o pozostałych produktach na:  www.spectrumled.pl

Zobacz także nasz profil na LinkedIN: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6765597265437442048