Firma Wojnarowscy przygotowała nowoczesny film lifestylowy o oświetleniu Spectrum SMART. Jego premiera w sieci odbyła się 6 grudnia 2021r. i już od ponad miesiąca cieszy się on ogromnym i nieustającym zainteresowaniem wśród naszych klientów i odwiedzjących stronę.

„Prezentujemy dzień z życia rodziny i jak światło towarzyszy im w każdej czynności. Koncentrujemy się na rozwiązaniu, jakim jest system inteligentnego oświetlenia i technologii jako całości. Pokazujemy, że korzystanie ze światła i naszej aplikacji jest proste i wygodne. Stąd też nowe hasło: Spectrum SMART: Światło w rytmie Twojego dnia”- podkreśla Damian Wojnarowski, Prezes Zarządu firmy Wojnarowscy.

Zapraszamy do oglądania filmu na: https://www.youtube.com/watch?v=PaYd5mzoM8Y

Spectrum SMART to nowoczesna marka produktów oraz aplikacja mobilna do sterowania inteligentnym oświetleniem

Promocji filmu towarzyszy również akcja w Internecie: Startuj ze SMARTEM, która ma na celu przybliżyć produkty Spectrum SMART i ich funkcje.  Dzięki naszej, polskiej i darmowej aplikacji Spectrum SMART można sterować oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie. W portfolio produktów SMART można znaleźć zarówno źródła LED, oprawy jak i akcesoria typu gniazdko Wi-Fi .

Oświetlenie Spectrum SMART jest intuicyjne, proste, funkcjonalne i wygodne.

Poznaj całą serię produktów i dowiedz się więcej o technologii na: https://spectrumsmart.pl