TK Lighting powstało w 2013 r. i bardzo szybko rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Firma współpracuje z największymi polskimi jak i zagranicznymi sieciami handlowymi, stale pozyskując nowych klientów na całym świecie. Do produkcji oświetlenia używa tylko i wyłącznie polskich komponentów, wiedząc, że mają one najwyższą jakość.

W swojej ofercie posiada bogaty wachlarz kloszy czy też abażurów  wyprodukowanych w polskich hutach szkła i fabrykach. Dzięki laserowi 3D powstają różnorodne wzory na dowolnych wymiarach brył. Wielu wykwalifikowanych pracowników oraz w głównej mierze sam właściciel każdego dnia pracują nad nowymi wzorami, aby lampy TK Lighting mogły zagościć w każdym wnętrzu. Firma cały czas śledzi obowiązujące trendy, czego dowodem jest  seria lamp wykonanych z materiałów takich jak juta czy ratan.  Ostatnio najpopularniejsze są lampy wykonane z materiałów ekologicznych (biodegradalnych), które charakteryzują się prostym kształtem. Kolekcje te są największą dumą firmy.

Mimo wcale niedługiego stażu na rynku, firma z roku na rok stale rozbudowuje się i poszerza swoją działalność, aby moc sprostać oczekiwaniom klientów oraz wchodzić na coraz to nowsze rynki zagraniczne, które rządzą się swoimi prawami, jeśli chodzi o trendy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TK Lighting!  

www.tklighting.pl