• Oprawy oświetleniowe

  • Słupy oświetleniowe

  • Systemy sterowania oświetleniem ulicznym

  • Wykorzystanie OZE w oświetleniu

  • Aranżacje miejskie i iluminacje

  • Finansowania w ramach PPP

  • Oświetlenie obiektowe

Elektromontaż Rzeszów S.A. jest jedną z największych firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej w Polsce. Misją Spółki jest dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Doświadczenie w montażu i produkcji urządzeń elektrycznych zdobyte w ciągu ponad 50 lat istnienia firmy na rynku pozwala zaoferować profesjonalne usługi i nowoczesne wyroby. Kadra techniczno-inżynieryjna, posiadająca szerokie doświadczenie zdobyte na wielu budowach w kraju i za granicą gwarantuje zadowolenie z jakości wykonywanych usług

Spółka specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych, oświetleniowych i teletechnicznych oraz systemów AKPiA i BMS. Realizacja zadań inwestycyjnych opiera się na świadczeniu usług obejmujących: doradztwo techniczne, projektowanie, komplementację dostaw, prace budowlano-montażowe oraz prace pomiarowe, rozruchowe
i serwisowe. Instalacje wykonywane są z wykorzystaniem optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej, a także hotelach i centrach handlowo-rozrywkowych.

 

Elektromontaż Rzeszów S.A. to producent systemów oświetlenia ulicznego opartego na ocynkowanych i aluminiowych słupach i masztach oświetleniowych.

Oferta produkcyjna zawiera również urządzenia rozdzielcze średniego i niskiego napięcia.

Produkty Elektromontażu Rzeszów S.A. gwarantują wysoką jakość, służą przez wiele lat nawet w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.
Jakość produkowanych wyrobów jest potwierdzona certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z normami PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N ISO 45001.
Elektromontaż Rzeszów S.A. jako jedna z pierwszych firm z branży, przeprowadziła pomyślnie proces certyfikacji wyrobów zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 40.

Certyfikacją został objęty proces projektowania, produkcji i kontroli, stalowych i aluminiowych słupów, masztów i opraw oświetleniowych. Spełnienie wymagań dyrektyw i norm zharmonizowanych Wspólnoty Europejskiej, potwierdzono certyfikatem oraz przyznaniem prawa znakowania produktów znakiem CE.

Elektromontaż Rzeszów S.A. jako pierwsza firma z branży, przeprowadziła pomyślnie proces certyfikacji potwierdzający właściwości bezpieczeństwa biernego słupów oświetleniowych przy zderzeniu z pojazdem zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767. W wyniku badania procesu projektowania, produkcji i kontroli, stalowych słupów bezpiecznych PS, Instytut Techniki Budowlanej z Warszawy potwierdził właściwości bezpieczeństwa biernego wymienionej grupy produktów, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12767:2019.

 

Krajowe Centrum Doradztwa i Szkoleń Oświetleniowych dla urzędów gmin (miast) oraz powiatów
kontakt: doradztwo@pzpo.pl, tel.: 22 649 76 69
Obsługa administracyjno-techniczna Krajowego Centrum – Agencja SOMA Sp.J.,  02-796 Warszawa, ul. Bronikowskiego 1, tel.: 22 843 20 19