Targi Euroluce to nie tylko doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również niezwykłe źródło inspiracji dla miłośników designu i architektury.

Stoisko firmy Elstead Lighting w Pawilonie 11, było miejscem, w którym połączono pasję i kreatywność, prezentując unikalne oprawy oświetleniowe. Każdy element stoiska był starannie zaprojektowany, aby zaprezentować produkty w intrygujący sposób.

W dniach od 18 do 23 kwietnia, odbywały się spotkania z dotychczasowymi klientami i nawiązywano nowe relacje biznesowe.

Na swoim stoisku firma gościła Lisę McDennon, utalentowaną amerykańską projektantkę, która zaprojektowała między innymi oprawy dla marki Hinkley, które weszły w skład marki premium Quintiesse należącej do Elstead Lighting.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją firmy na stronie internetowej https://elsteadlighting.pl, a także do obejrzenia relacji z targów w social mediach – Facebooku, Instagramie i Linkedinie.

W najbliższym czasie firma Elstead Lighting będzie obecna na targach w Krakowie (20-21.09.23 r. EXPO Kraków, Targi KIAF) i Warszawie (7-10.11.23 r. PTAK Warsaw Expo, Warsaw Home).

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska!