W tym roku firma LED line obchodzi Jubileusz 15-lecia marki, która nie tylko przewodzi w dziedzinie oświetlenia LED, ale także rewolucjonizuje podejście do jakości, efektywności i partnerstwa biznesowego.

Każdego dnia, z pasją i zaangażowaniem, firma tworzy wyższy poziom efektywności w świecie LED.

Od pierwszych dni istnienia na rynku, plany LED line nie ograniczały się jedynie do rozwoju biznesu, ale skupiały się przede wszystkim na rewolucyjnych innowacjach i dążeniu do perfekcji w dziedzinie oświetlenia LED. Od pierwszych dni istnienia na rynku, plany LED line nie ograniczały się jedynie do rozwoju biznesu, ale skupiały się przede wszystkim na rewolucyjnych innowacjach i dążeniu do perfekcji w dziedzinie oświetlenia LED. 15 lat doświadczenia, wypełnionych pasją i innowacjami i nieustającym rozwojem ukształtowały markę, definiując jej misję i wartości. Dziś LED line chce dostarczać klientom najlepsze rozwiązania i tworzyć światło, które nie tylko oświetla, ale jest także wyznacznikiem nowego poziomu efektywności.

Marka w nowej odsłonie

Wraz z rozwojem działalności i wzrostem rozpoznawalności marka zbudowała mocny wizerunek i silną pozycję rynkową, której wizualnym wyrazem stał się rebranding. Nowe logo, kolorystyka i architektura marki zbudowały spójną tożsamość i były odpowiedzią na potrzeby rynku. Teraz ofertę tworzą dwa brandy: PRIME (produkty o wysokiej skuteczności do użytku profesjonalnego, objęte 5-letnią gwarancją) i LITE (produkty „good value for price”, objęte 3-letnią gwarancją). LED line systematycznie rozwija swoje portfolio – miniony rok to  ponad 50 nowości produktowych. Ważnym elementem strategii i perspektywicznym kierunkiem działań dla firmy jest także rozbudowywanie rynku eksportowego.

Firma z jasną misją na przyszłość

Firma LED line ma jasne motto: nie tylko rozwijać biznes, ale przede wszystkim rewolucjonizować branżę oświetleniową poprzez innowacyjne rozwiązania LED. Dlatego marka nieustannie dąży do perfekcji, dbając o najwyższą jakość, trwałość i efektywność produktów w swoim portfolio. Misja LED line to nie tylko dostarczanie świetlnych rozwiązań, ale również kreowanie nowych standardów w branży oświetleniowej. LED line chce tworzyć zoptymalizowaną i komplementarną ofertę, wprowadzając produkty zwiększające użyteczność, bezpieczeństwo i wydajność oświetlenia LED.