LEDIN Sp. z o.o. Sp.k.Logo Ledin
ul. Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
tel. 29 764 77 00
www: www.ledin.pl
mail: sklep@ledin.pl

Na rynku oświetleniowym działamy od 2010 roku. Od początku działalności postawiliśmy na rozwój i innowację. Nadrzędnym celem stało się stworzenie produktu, który połączy w sobie funkcjonalność, energooszczędność oraz estetykę. Naturalnym stał się wybór oświetlenia LED. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy na rynek elastyczne taśmy 150 i 600 LED z diodami SMD3528, będące alternatywą do istniejącej już taśmy 300 LED, ustanawiając tym rynkowy standard. Zrozumieliśmy, że chcemy nie tylko sprzedawać ale i kształtować standardy oświetlenia LED. I tak stworzyliśmy marki własne – LED line® i LEDOM. Aby edukować i informować naszych klientów o zaletach światła LED założyliśmy serwis www.ledline.pl, będący również źródłem wiedzy o naszym produkcie i sieci jego dystrybucji. Nieprzerwana chęć rozwoju oraz zorientowanie na jakość dyktuje nam w 2014 konieczność budowy laboratorium fotometrycznego. Od tego czasu każdy produkt LED line® zostaje poddany badaniom potwierdzającym najwyższą jakość. 2015 to rok inwestycji w nowinki technologiczne oraz rozwój działań marketingowych. Stale dopasowujemy się do potrzeb klienta oraz rosnących standardów zarządzania. Naszym partnerom biznesowym oferujemy wsparcie marketingowe udostępniając między innymi prezentacje produktów w technice 3D. Nasze działania zostały docenione nie tylko przez naszych klientów. Październik 2015 to ukoronowanie naszych działań – otrzymaliśmy INNOWATORA WPROST w kategorii DOBRE GENY INNOWACJI.
Tak właśnie www.ledin.pl z małego sklepu internetowego zmienił się w profesjonalnego dystrybutora, obsługującego klientów nie tylko w Polsce ale i Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Litwie, Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Austrii oraz Irlandii. W ofercie sklepu znalazła się cała gama produktów jak lampy, taśmy LED, oprawy sufitowe, naświetlacze, zasilacze, panele czy akcesoria służące do montażu. Kiedy mówimy o LEDin nie możemy zapomnieć o grupie ludzi, która na co dzień projektuje i dostarcza do Państwa źródło światła. LEDin to zespół specjalistów służących pomocą oraz wiedzą ekspercką z zakresu oświetlenia. Profesjonalna obsługa klienta oraz doskonała logistyka to gwarancja sprawnego i bezproblemowego procesu zakupowego. Motto towarzyszące nam każdego dnia – „Traktujemy Klienta tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani” – jest dla nas nie tylko pustym sloganem.
Konsekwentnie dążymy do tego, aby owocem naszej pasji stał się produkt, który ułatwi i rozjaśni życie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że technologia LED to przyszłość, a my jesteśmy po to, aby tą przyszłość w jak najlepszym wydaniu przybliżyć.