ATM Lighting sp. z o. o.Logo ATM Lighting
ul. Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
NIP: 957-105-84-63
REGON: 221489151
KRS: 0000393130

tel.: +48 58 347 51 07
fax: +48 58 347 51 08

office@atmlighting.pl
www.atmlighting.pl

KIM JESTEŚMY
ATM Lighting powstała z inicjatywy osób związanych z branżą oświetleniową. Projektujemy i produkujemy przemysłowe oprawy oświetleniowe. Zespół stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem przedmiotowym. Zaangażowanie zespołu przekłada się na znakomite relacje z klientami. Sercem firmy jest zakład produkcyjny zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

 

OFERTA PRODUKTOWA:

1. OPRAWY PRZECIWWYBUCHOWE
Oprawy oświetleniowe przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów: strefa 1, 21 oraz strefa 2, 22. Osprzęt przeciwwybuchowy.

2. OPRAWY WANDALOODPORNE, INFRASTRUKTURA KOLEJOWA I TUNELE
Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat PKP PLK, charakteryzujące się dużą trwałością i bezawaryjnością. Oprawy tunelowe o specjalnej budowie zapewniają wytrzymałość na udarność IK10+.

3. ZAKŁADY PRODUKCYJNE I HALE MAGAZYNOWE
Oprawy oświetleniowe dedykowane do pracy we wszelkiego rodzajach zakładach produkcyjnych, uwzględniające wyjątkowo trudne warunki pracy. Oprawy oświetleniowe charakteryzujące się wysoką sprawnością przeznaczone do oświetlenia hal magazynowych.

4. PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY I HODOWLA ZWIERZĄT
Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat higieniczny wydany przez PZH, zapewniające bezpieczną pracę, w tak wymagającym środowisku jak produkcja żywności i artykułów spożywczych.

 

PROJEKTOWANIE I ROZWÓJ
Stawiając na rozwój i ciągłe doskonalenie produktowe do każdego projektu staramy się podejść indywidualnie. Dział R&D pracuje nad rozwojem naszej oferty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Możemy pochwalić się realizacją opraw oświetleniowych wykonanych w całości na życzenie klienta, pamiętając przy tym o spełnieniu odpowiednich unijnych norm branżowych. Oferujemy oprawy dedykowane różnym gałęziom przemysłu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, jesteśmy w stanie zapewnić urządzenia dopasowane do szczególnych wymagań różnych środowisk pracy.

PARK MASZYNOWY
Specjalizujemy się w obróbce różnego rodzaju blach stalowych i aluminium wykorzystując maszyny renomowanej firmy Trumpf. Rozwój przedsiębiorstwa pozwala na inwestowanie
w wyspecjalizowaną technologię. Jesteśmy dumni z naszych najnowszych inwestycji – robota do spawania oraz nowoczesnej malarni proszkowej. Dzięki posiadanej infrastrukturze, jako marka ATM Metal, wykonujemy dla naszych klientów także produkty nie związane z branżą oświetleniową.

KONTROLA JAKOŚCI
Bezwzględnie dbając o jakość naszych produktów, zdecydowaliśmy się na współpracę z jednostką certyfikującą DEKRA w celu wdrożenia i nadzoru systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO9001.

PRODUCENT OEM
Jesteśmy miejscem produkcyjnym dla partnerów biznesowych z Europy, głównie z Niemiec i Rosji. Do naszych zadań należy przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnotechnologicznej opraw oświetleniowych, produkcja oraz kompleksowa kontrola jakości.

CERTYFIKACJA PRODUKTÓW
Certyfikacja naszych produktów stanowi potwierdzenie naszych kompetencji projektowych i utrzymania najwyższych norm jakościowych. Oprawy ATM Lighting w zależności od obszaru zastosowania posiadają certyfikat ATEX, PZH, dopuszczenie PKP PLK, CNBOP.