CENTRAL POINT Sp. z o.o. Sp. komandytowa

ul. H. Pachońskiego 9,
31-223 Kraków

tel: +48 12 418 39 99

mail: sales@centralpoint.com.pl

www: http://centralpoint.com.pl

Central Point jest polskim producentem wysokiej jakości elektronicznych obwodów drukowanych (ang. printed circuit board) – jednostronnych, dwustronnych, wielowarstwowych. Specjalizuje się w prototypach, krótkich/średnich seriach produkcyjnych i expresach 24h. W portfolio Central Point można znaleźć obwody drukowane wykonane na bazie szerokiej gamy laminatów bazowych,

Klientami Central Point są polscy producenci elektroniki, w tym między innymi liderzy oświetlenia, twórcy urządzeń dla telekomunikacji, jak również projektanci urządzeń sterujących w inteligentnych budynkach. Proces produkcyjny pozwala na elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta.

Klientom gwarantujemy wysoką jakość produktów i powtarzalność produkcji. Systematycznie rozwijany park maszynowy zapewnia efektywną realizację zamówień składanych przez klientów. Precyzyjna kontrola procesów produkcyjnych i elastyczność w reakcji na potrzeby kontrahenta, daje gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości, zgodnego z intencją zamawiającego.

Central Point to inżynierowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy świadczą wysoką jakość usług, terminowość dostaw, wszechstronne rozwiązania logistyczne oraz elastyczne warunki współpracy.

Central Point zapewnia wsparcie merytoryczne na etapie przygotowania produkcji, gwarantuje bezpośrednią i rzetelną współpracę z klientem w trakcie całego procesu projektowania, jak również walidację i wprowadzanie zmian do projektu.

Central Point to polska firma otwarta na innowacyjne i nietypowe rozwiązania.

Zapraszamy Państwa do współpracy.