KINNA PRODUCTION Sp. z o. o.
ul. Budowlanych 46a
80-298 Gdansk
Poland
tel. 0048 58 762 39 40
fax.0048 58 762 39 48

kinna@kinna.pl
www.kinna.pl

 

KINNA PRODUCTION Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością funkcjonuje na rynku już 20 lat.

W tym okresie firma osiągnęła pozycję lidera w produkcji abażurów do lamp. Pomimo bardzo silnej konkurencji, szczególnie ze strony producentów azjatyckich spółka nie tylko utrzymuje osiągniętą pozycje, ale ją wciąż umacnia.

Produkcja w naszej firmie jest maksymalnie zautomatyzowana, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, osiągamy bardzo dużą wydajność. Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy naszym wykwalifikowanym pracownikom, niezwykle zaangażowanemu kierownictwu oraz elastycznemu i bogatemu wachlarzowi usług. Dzięki temu potencjałowi, w ciągu długiej egzystencji na rynku wyrobiliśmy sobie pozytywną i silną relację z naszymi kontrahentami.

Jesteśmy producentami kompletnych lamp biurkowych i podłogowych, w których skład wchodzi abażur i drewniana podstawa. Podstawy lamp wykonujemy z różnych rodzajów drewna, np. dąb, orzech itd. Proponujemy lampy klasyczne i nowoczesne, bardzo eleganckie, a zarazem proste i delikatne.

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne i modne lampy, składające się ze szklanej podstawy i abażura tekstylnego. Szklane podstawy lamp są dostępne w różnych kolorach i kształtach, a dopasowane do nich abażury produkujemy z wielu interesujących i bogatych we wzornictwo tkanin.

Każdy model abażura może być wykończony różnymi rodzajami dekoracji, według indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy nadruki, ozdobne paski, profile, tasiemki oraz rozetki, które będą komponować się z odcieniem abażura, bądź używając koloru kontrastującego możemy podkreślić ich kształt. .

Jesteśmy producentem kompletnych lamp, do każdego typu abażura możemy zaproponować: podstawy do lamp podłogowych i stołowych oraz zwisy do lamp sufitowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z KINNA PRODUCTION.