NIVISS PHP Sp. z o.o. Sp.k.logo_niviss_300dpi
ul. Rdestowa 53D
81-577 Gdynia
tel: +48 58 781 33 99
mail: info@niviss.com

www.niviss.com

NIVISS jest nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem w branży elektronicznej. Od początku swojego istnienia, NIVISS specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów na bazie diod LED, koncentrując się na bardzo wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.

NIVISS zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i produkcją modułów LED i oświetlenia LED. Wszystkie produkty oparte są na wysokiej jakości diodach LED i spełniają najwyższe standardy oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.

Początki NIVISS są nierozerwalnie związane z firmą Maritex, będącą jednym z największych dystrybutorów komponentów i urządzeń elektronicznych na rynku polskim, założonej w 1987 roku. NIVISS jest obecnie niezależną, wysoce wyspecjalizowaną firmą inżyniersko-produkcyjną, skupiającą swoje wysiłki na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

NIVISS kompleksowo realizuje proces produkcji, zapewniając jednocześnie doradztwo techniczne (dobór selekcji LED, optyki, zasilania i płytki), projektowanie modułów LED i ich dopasowanie do potrzeb konkretnej aplikacji. Firma jest w stanie zapewnić zarówno produkcję masową, jak również mniejsze serie niestandardowych rozwiązań realizowanych pod konkretnego klienta. Wszystkie produkty NIVISS są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Misją firmy NIVISS jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości produktów na miarę XXI wieku, wieku jakości.

Centrala firmy usytuowana jest w Polsce, kraju będącym pomostem pomiędzy Europą Wschodnią i Zachodnią, w nowoczesnym budynku o powierzchni 3500m². Zarówno bogate zaplecze techniczne, jak i nowoczesna struktura organizacyjna, umożliwiły firmie NIVISS otrzymanie Certyfikatu Jakości ISO. Nasz własny i dobrze zaopatrzony magazyn gwarantuje szybką wysyłkę produktów zamawianych przez Klientów głównie z branży oświetleniowej.
Profesjonalny i przyjazny personel, szybka wysyłka zamawianych produktów i możliwość indywidualnej negocjacji cen, są standardami podczas codziennej obsługi naszych Klientów.