Norlys Sp. z o.o.
ul. Zawiszy Czarnego 7
33-300 Nowy Sącz
tel. 18/444-21-11
e-mail: norlys@norlys.com.pl
www.norlys.pl

Norlys to skandynawska firma z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją w zakresie produkcji oświetlenia zewnętrznego. Tworzymy oprawy proste, a jednocześnie o najwyższych walorach estetycznych, zgodnych z aktualnymi trendami, o jakości spełniającej wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy klienta, dlatego dbamy o perfekcję wykonania na każdym etapie produkcji, a w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Prawdopodobnie jako jedyny na świecie producent oświetlenia, wykonujemy aluminiowe elementy opraw w standardzie automotive, według IATF 16949:2016. W procesie odlewniczym wykorzystujemy wyłącznie stopy o podwyższonych właściwościach antykorozyjnych, co bezpośrednio przekłada się na trwałość opraw oświetleniowych.

W przypadku opraw stalowych, stosujemy natomiast podwójne zabezpieczenie antykorozyjne, w postaci ocynku ogniowego oraz farby proszkowej. Jesteśmy jedną z nielicznych firm oświetleniowych, stosujących proste rozwiązania dla instalatorów, montując w swoich oprawach w pełni wymienne zestawy elektryczne. Oprawy które tworzymy, łączą w sobie ponadczasową prostotę z nowoczesnym wzornictwem, przez co wpisują się w wiodące trendy architektury krajobrazu.

W zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 15 000 m2 wykorzystujemy innowacyjny park maszynowy. Nasza odlewnia jest jedną z najnowocześniejszych tego typu w Europie. Stałe inwestycje na terenie zakładu pozwalają nam utrzymać procesy produkcyjne na najwyższym poziomie.

Kiedy nie możemy czegoś wykonać sami, starannie dobieramy naszych partnerów, jest to szczególnie ważne w przypadku stosowania najnowocześniejszej technologii LED. Zawsze współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Nie mamy tajemnic: Nasza jakość to wynik właściwego doboru materiałów produkcyjnych i profesjonalnego zarządzania procesem produkcyjnym. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są na terenie Europy zgodnie z ISO 9001, IATF 16949 oraz ISO 14001.
Design, szeroki asortyment, doskonała jakość to parametry które cechują nasze oprawy. Tam gdzie liczy się czas, wyjątkowo ważnym aspektem staje się termin realizacji zamówień. Dlatego posiadamy kilkanaście magazynów produktów gotowych do wysyłki. Jeśli aktualnie określonego produktu nie ma na stanie, produkujemy go w ciągu kilku dni.