Norlys Sp. z o.o.                                      4-norlys

ul. Zawiszy Czarnego 7

33-300 Nowy Sącz

tel. 18/444-21-11

e-mail: norlys@norlys.com.pl

www.norlys.pl

 

Norlys jest skandynawską firmą z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją w zakresie produkcji oświetlenia zewnętrznego. Oferujemy bardzo szeroki asortyment opraw zewnętrznych i dostarczamy najwyższą jakość naszym klientom na całym świecie.

Nie mamy tajemnic: Nasza jakość to wynik właściwego doboru materiałów produkcyjnych i profesjonalnego zarządzania procesem produkcyjnym. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są na terenie Europy zgodnie z ISO 9001. W zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 1500 m2 wykorzystujemy innowacyjny park maszynowy, nasza odlewnia jest jedną z najnowocześniejszych tego typu w Europie. Stałe inwestycje na terenie zakładu pozwalają nam utrzymać procesy produkcyjne na najwyższym poziomie.

Kiedy nie możemy czegoś wykonać sami, starannie dobieramy naszych partnerów, jest to szczególnie ważne w przypadku stosowania najnowocześniejszej technologii LED. Zawsze współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Design, szeroki asortyment, doskonała jakość to parametry które cechują nasze oprawy. Tam gdzie liczy się czas, wyjątkowo ważnym aspektem staje się termin realizacji zamówień. Dlatego posiadamy kilkanaście magazynów produktów gotowych do wysyłki, jeśli aktualnie określonego produktu nie ma na stanie, produkujemy go w ciągu kilku dni.