PXF Lighting                                                                                                     
tel. 022/ 33 44 000
fax. 022/ 33 44 033
ul. Jutrzenki 73,
02-230 Warszawa
e-mail: plexi@pxf.pl
www.pxf.pl

PXF Lighting – założona w 1994 roku polska firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. Specjalizuje się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej. Oferta producenta obejmuje oprawy i systemy oświetleniowe.  Strategia przedsiębiorstwa oparta jest na ciągłych inwestycjach w nowe technologie i rozwiązania, mając na celu otrzymanie produktu o najwyższej jakości: wydajnego, precyzyjnego i niezawodnego.

Działalność PXF Lighting, poza produkcją, obejmuje prace projektowe w zakresie oświetlenia, sterowania oświetleniem oraz automatyzacji obiektów. Świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego oraz audytów i projektów modernizacji oświetlenia. Oprócz działalności wspierającej klientów firma prowadzi również na własne potrzeby projekty i wdrożenia z zakresu konstrukcji maszyn, uzyskując w ten sposób rozwiązania dostosowane do potrzeb produkcji opraw oświetleniowych.

Od momentu swojego powstania PXF Lighting ma charakter firmy inżynieryjnej. Skupia specjalistów z zakresu techniki świetlnej, konstrukcji opraw oświetleniowych, specjalistów od optyki opraw, elektroników, automatyków, inżynierów tworzyw sztucznych oraz innych z dziedzin pokrewnych produkcji.