RABBIT Sp. z o.o.                                                                                                           Rabbit_logo_systemy.cdr

tel.: +48 71 328 50 65
fax: +48 71 328 02 77
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław
rabbit@rabbit.pl
www.rabbit.pl

RABBIT Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów sterowników i systemów do sterowania, zarządzania i monitoringu oświetlenia ulicznego.

Na rynku oświetleniowym firma niezmiennie działa od 1989 roku.

Kompleksowo rozwiązujemy problemy dotyczące oświetlenia oraz dostosowujemy projekty do indywidualnych potrzeb. Oferujemy  kompetentne doradztwo, wykonanie prac  instalacyjnych, wsparcie techniczne, bezpłatne szkolenia oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, prowadzimy prace badawcze, projektujemy i wprowadzamy na rynek nowe idee produktowe.

Zgromadzone przez firmę wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi realizacjami. Nasze innowacyjne urządzenia sterują zewnętrznym oświetleniem nie tylko w Polsce, ale też w Estonii, Rumunii na Litwie i Łotwie.

Od ponad trzydziestu lat stawiamy na nowoczesne rozwiązania techniczne, bezawaryjność i długotrwałe użytkowanie. Kierujemy się zasadą oświetlenia nowoczesnego, racjonalnego oraz ekonomicznego.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w przestrzeniach publicznych i komercyjnych w których istnieje konieczność długookresowego korzystania z lamp oświetleniowych:
• oświetlenie ulic, rond ulicznych, placów i parków
• oświetlenie boisk i hal sportowych
• oświetlenie parkingów zewnętrznych i garaży podziemnych
• oświetlenie osiedli mieszkaniowych
• oświetlenie dworców kolejowych i autobusowych

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.rabbit.pl , gdzie znajdują się szczegółowe informacje nt. naszej oferty.