Spot Light

tel. 077/ 487-10-57
fax. 077/ 487-10-57
ul. Planetorza 86 A
47- 253 Cisek
e-mail: spotlight@spotlight.pl
www.spotlight.pl

Spot-Lightjest firma z Cisek na południu Polski. Firma powstała w 1996 roku i w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się, jak nazwa firmy wskazuje, produkcja lamp typu spot. Jako pierwsi w Polsce i drudzy w Europie wprowadziliśmy na rynek oprawy typu GU 10.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje przede wszystkim produkcje i handel lampami energooszczędnymi, oprawami z elementami drewnianymi i szklanymi oraz ekskluzywnymi żyrandolami. Pod koniec 2008 roku poszerzyliśmy nasza ofertę o energooszczędne źródła światła a w 2010 roku o lampy wyposażone w chipy POWER LED.

Obecnie Spot-Light jest jednym z największych w Polsce dostawców do sieci DIY w Polsce. Oprócz tego eksportujemy do Niemiec, Francji, Szwajcarii, Czech, na Słowację, Węgry, Białoruś i do Rosji.

Komponując naszą ofertę bazujemy na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz trendach dążąc jednocześnie do zachowania najwyższych standardów jakościowych.

Nasze dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne w powiązaniu z siecią przedstawicieli handlowych pozwala nam na szybkie reagowanie na potrzeby naszych klientów na terenie całego kraju.

Corocznie wystawiamy się na targach ?Światło? w Warszawie ? od 2009 roku jako oficjalny sponsor targów, na których Spot-Light był wielokrotnie nagradzany za swoje produkty i stoisko targowe.

Wszystkie oferowane przez nas produkty odpowiadają najsurowszym normom europejskim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i świętowania z nami 15-lecia naszej firmy!