Wojnarowscy Sp. z o.o. Print

ul. Gospodarcza 16

40-432 Katowice

www.wojnarowscy.com.pl

Firma Wojnarowscy to polski producent LEDowych opraw oświetleniowych oraz dostawca źródeł światła LED znanych na rynku pod marką Spectrum. Firma działa od 1990 roku, obecnie zatrudnia 150 osób. Znana jest jako  najbardziej wyspecjalizowany dostawca systemów oświetleniowych w Polsce. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od projektu na serwisie kończąc.

Firma posiada własne laboratorium badawcze wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, gdzie stale badana jest jakość oferowanych produktów. Dzięki temu oferowane produkty spełniają rygorystyczne normy UE i odpowiadają przyjętym standardom jakości.

Własny dział projektowy pomaga w urzeczywistnianiu śmiałych i ambitnych wizji biur architektonicznych i inwestorów.

W showroomie o powierzchni blisko 200m2 prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie LEDowych opraw oświetleniowych oferowanych przez markę Spectrum LED  –  ponadczasowe wzornictwo, unikatowe aranżacje oraz wiele inspiracji – to wszystko czeka na Ciebie  w siedzibie firmy w Katowicach, przy ul. Gospodarczej 16.