Firma PXF Lighting wprowadziła do oferty nową plafonierę – SIENA LED.

Produkt stworzony został od podstaw wg założeń projektowych spełniających oczekiwania klientów z różnych rynków na całym świecie.

SIENA LED ma średnicę 33cm i wysokość zaledwie 6cm. Korpus i klosz oprawy wykonane są przy użyciu technologii wtryskowej. Użyty do produkcji granulat dostarcza producent o światowej renomie, a tworzywo posiada bardzo dobre właściwości. Dzięki nim obudowa SIENY LED odporna jest na zmienne warunki atmosferyczne i niekorzystne oddziaływanie promieniowania UV. Podstawa plafoniery w standardzie dostępna jest w trzech kolorach: białym, szary i czarnym. Barwiony w masie materiał nie ulega żółknięciu. Konstrukcja zaprojektowana została z uwzględnieniem odpowiedniej sztywności podstawy.

Cechą klosza OPAL jest odpowiednio dobrana przezierność zapewniająca założony rozsył światła oraz luminancję na jego powierzchni. Klosz posiada delikatną strukturę i jest odporny na uderzenia. Pomiędzy kloszem a podstawą znajduje się uszczelka wzmacniająca i zabezpieczająca połączenie tych elementów. Wysoki rant klosza jest wsuwany w podstawę – po zamknięciu klosz jest zlicowany z obudową.

Plafonierę SIENA LED cechuje podwyższona odporność mechaniczna oraz wysoka szczelność. Obecnie trwają badania niezależnej jednostki certyfikującej, dzięki którym oprawa otrzyma potwierdzenie wysokich parametrów IK oraz IP.

Pod względem parametrów świetlnych SIENA LED wyróżnia się skutecznością świetlną do 157 lm/W!
Jest to jedna z najwyższych wartości wśród tego typu opraw dostępnych na rynku!

Trzy warianty mocy SIENA LED:

  • 11W – 1660 lm
  • 18W – 2630 lm
  • 23W – 3610 lm

Każda wersja może być wyposażona w:

  • zasilacz ON/OFF lub DALI
  • wbudowany czujnik sterujący (wykrywanie ruchu i natężenia światła dziennego)
  • moduły awaryjne 1h lub 3h

Podczas projektowania SIENA LED uwzględnione zostały aspekty związane z łatwym montażem:

  • płytka PCB-LED przymocowana jest do klosza i dodatkowo zabezpieczona linką zapobiegającą upadkowi
  • wyjmując klosz uzyskujemy bezpośredni dostęp do otworów służących mocowaniu podstawy do sufitu
  • otwory montażowe rozmieszczone w sposób nie kolidujący z trasami kablowymi
  • dwie niezależne dławnice umieszczone centralnie w podstawie – cecha przydatna w przypadku standardowego kablowania budynków z wieloma oprawami

Wysoka skuteczność świetlna SIENA LED przekłada się na niskie zużycie energii elektrycznej i obniżenie kosztów eksploatacji obiektu!

Szczegóły dotyczące produktu znajdą Państwo na stronie: www.pxf.pl