VIA LED jest energooszczędną oprawą uliczną o wysokiej sprawności. Powstała na potrzeby modernizacji oświetlenia w jednostkach samorządu terytorialnego. Cieszy się również popularnością wśród inwestorów prywatnych i komercyjnych. 

Oprawa przeznaczona jest do oświetlenia ulic w otoczeniu budynków mieszkalnych i biurowych, parkingów, dróg miejskich i gminnych, alejek spacerowych, deptaków, itp.

VIA LED charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością świetlną dochodzącą do 182 lm/W.

Niski pobór energii elektrycznej przekłada się na oszczędności finansowe w obszarze oświetlenia infrastrukturalnego.

VIA LED spełnia wymagania stawiane produktom, których zakup finansowany jest z budżetów regionalnych. Obudowę stanowi odlew aluminiowy o wytrzymałości IK08 oraz szczelności IP66. Korpus nie posiada zewnętrznych przetłoczeń, w których mogą się zbierać zanieczyszczenia. Wewnątrz podzielony jest na dwie komory separujące termicznie układ zasilania od podzespołów elektronicznych związanych ze źródłami LED. Żywotność eksploatacyjna wynosi L90 B10 > 100 000h. Zerowy stopień emisji światła przeszkadzającego (ULOR=0%, DLOR=100%) oraz układy optyczne o różnych przeznaczeniach zapewniają oprawie szeroki zakres zastosowań. 

 

         WIDOK Z BOKU                  WIDOK Z PRZODU            WIDOK Z GÓRY

Film o oprawie VIA LED: kliknij i obejrzyj

VIA LED – zintegrowane systemy sterowania oświetleniem:

  • Sterowanie interwałowe Time DIM – redukcja strumienia świetlnego w godzinach nocnych
  • Sterowanie zależne od napięcia Volt IN – regulacja strumienia świetlnego w zależności od poziomu napięcia zasilającego
  • Utrzymanie wartości strumienia CLO – utrzymanie stałego poziomu strumienia świetlnego w długim okresie użytkowania

Wbudowane w oprawę funkcje sterujące nie wymagają montażu dodatkowych urządzeń.

Wysoka efektywność VIA LED pozwala na obniżenie mocy systemu oświetlenia i niweluje niekorzystny trend rosnących cen energii.

Szczegóły dotyczące produktu znajdą Państwo na stronie: www.pxf.pl