Firma Elstead Lighting uczestniczyła jako wystawca w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku – Light+Building 2024 we Frankfurcie! Od 3 do 8 marca gościła na ekscytującym wydarzeniu w Messe Frankfurt, gdzie zaprezentowała najnowsze produkty i wyjątkowe kolekcje z oferty, w tym także wentylatory sufitowe marki Kichler.

  

Wydarzenia, takie jak Light+Building, odgrywają kluczową rolę w rozwoju branży. To nie tylko doskonała okazja do prezentacji najnowszych osiągnięć i innowacji, ale także znakomita platforma do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz budowania relacji z klientami i partnerami.

Firma Elstead Lighting zaprezentowała aż 50 zupełnie nowych produktów, które miały swoją premierę właśnie podczas targów Ligh+Building. W wiosennym suplemencie znajdą Państwo oświetlenie pełne wdzięku do wnętrz i ogrodów w wyjątkowych wykończeniach. Ofertę została uzupełniona o niesamowite produkty w stylu retro, loft, vintage i wiele innych, a wśród nich między innymi atrakcyjne kinkiety, obrazówki w ciekawych wykończeniach. Zachęcamy do pobrania i przejrzenia suplementu na stronie internetowej oraz  śledzenia działań firmy w social mediach!