Na Międzynarodowych targach AMPER w Brnie, które odbyły się w marcu firma Led line zaprezentowała swoją ofertę produktową skierowaną do zagranicznych klientów B2B, a także przedstawiła odświeżony wizerunek marki LED line po ubiegłorocznym rebrandingu.

Na targach AMPER firma Led line postawiła na oprawy przemysłowe, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Oprawy te są niezbędne w wielu gałęziach przemysłu, a LED line oferuje szeroki wybór produktów, które są dostosowane do różnych wymagań technicznych i estetycznych.

Poza prezentacją oferty produktowej,  targi byłby doskonałą okazją do prezentacji nowego wizerunku firmy. Nowe logo oraz nowa szata graficzna są bardziej nowoczesne i dynamiczne, co odzwierciedla zaangażowanie firmy w innowacje
i rozwój.

Targi AMPER okazały się świetną okazją do nawiązania wielu cennych kontaktów z klientami, dystrybutorami oraz innymi przedstawicielami branży oświetleniowej z regionu Czech i Słowacji. Udany udział z odświeżonym wizerunkiem i licznymi nowościami w ofercie to wyraźny sygnał dla klientów, że LED line rozumie oczekiwania rynku i wychodzi im naprzeciw.

Firma Led line nie ustaje na drodze rozwoju – chce być liderem w dostarczaniu wysokiej jakości opraw dla każdej przestrzeni. Stara się przy tym wyprzedzać trendy w branży, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta i kompleksowe rozwiązana.