Przyciągająca wzrok i intrygująca – kolekcja SUNSET doda nutę niecodziennego i eleganckiego designu do każdej przestrzeni. Urokliwa gra świateł, która maluje na ścianie subtelną poświatę zachwyci sympatyków ciepłych i nowoczesnych wnętrz. Przyjemne, naturalne materiały takie jak sklejka i stal lakierowana współgrają z prostymi formami lamp. Ostre linie profilu przeplatają się z zaokrągleniami i rezonansami tworząc idealną kompozycję geometryczną. Dzięki temu nawet przy zgaszonym świetle lampy ścienne SUNSET NATURAL mogą wnieść wiele do atmosfery.

Seria obejmuje trzy warianty kinkietów o średnicy 50 cm i wysokości całkowitej 80 cm i lampę podłogową. Lampy ścienne dostępne są w naturalnym kolorze sklejki oraz wybarwione na brązowo. Każda lampa wymaga dwóch wymiennych żarówek GX53. Efekt SUNSET na ścianach warto zobaczyć w każdej przestrzeni: od salonu, przez jadalnię i przedpokój, po sypialnię. W każdym miejscu tworzy piękną poświatę, która rozchodzi się w promieniu 360 stopni.

Nowodvorski Lighting to polski producent dekoracyjnych opraw oświetleniowych posiadający szeroką gamę produktów obejmującą oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, systemy konfigurowalne – systemy szynoprzewodów oraz nowoczesny system oświetleniowy Cameleon.

Jakość marki doceniają zarówno klienci, jak i eksperci. Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

Więcej na stronie www.lampynowodvorski.pl

Domy Marki Nowodvorski Lighting

Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy. Domy Marki to miejsca na wnętrzarskiej mapie Polski, które mają za zadanie inspirować i rzucać światło na nowe możliwości w zakresie oświetlenia. To rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb partnerów biznesowych marki – dystrybutorów, architektów i projektantów wnętrz. Pierwszy Dom Marki Nowodvorski powstał w 2022 roku, przy ulicy Głogowskiej 161 w Poznaniu, a kolejny został otwarty w dniach od 15 marca, w warszawskiej Defabryce przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie.