Firma Elstead Lighting prezentuje najnowszy Look Book na ten sezon! To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wyjątkowego, dekoracyjnego oświetlenia i zapowiedź zupełnie nowego katalogu Elstead Lighting. Co znajdziecie w Look Booku Elstead Lighting? Nowy Look Book na sezon wiosna/lato 2023 zawiera w sobie całą gamę inspirujących rozwiązań – od minimalistycznych nowoczesnych lamp, przez klasyczne modele, aż po efektowne oświetlenie ogrodowe. Znajdziecie tam Państwo lampy wiszące idealne do kuchni, piękne żyrandole do salonu, czy wyjątkowe lampki stołowe i podłogowe do sypialni. Nie zabrakło też kolekcji kinkietów i plafonów dedykowanych do łazienek z klasą szczelności IP44.

W Look Booku znalazły się flagowe kolekcje, jak Fusion, Balance czy Apollo w nowych wykończeniach, ale też zupełnie nowe kolekcje, jak Capitol Hill, Milo czy Flamingo, które będą dostępne w sprzedaży już niebawem.

Będą to ciekawe i wyróżniające się w ofercie produkty, które firma zaprezentuje jesienią.

Czekają na Państwa najnowsze trendy, innowacyjne rozwiązania i stylowe wykończenia.

Duża część produktów z Look Booka jest już dostępna na stronie internetowej. Zachwyci Państwa różnorodność produktów, dbałość o detale i wyjątkowy design, które wyróżniają markę na rynku oświetleniowym.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej elsteadlighting.pl i zapoznania się z nowościami prosto z Look Booka w zakładce Katalogi, gdzie można też zamówić wersje papierowe katalogów!