Działalność firmy skupiona jest na projektowaniu i wytwarzaniu produktów oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego do zastosowań w technice oświetleniowej.

Produkty TM TECHNOLOGIE są doceniane na rynku polskim jak i zagranicznym, a dzięki doświadczeniu firma zajmuje pozycję innowacyjnego partnera biznesowego. Bycie producentem pozwala zapewniać na rynku oświetlenia: różnorodność wyboru, dostosowanie pod potrzeby danego klienta oraz kastomizację.

Rok 2023 jest dla TM TECHNOLOGIE szczególnie ważny – firma odnotowała 20 lat prowadzenia działalności. Okres tych lat to nieustanny rozwój firmy, która reprezentuje pogląd, że to właśnie technologia jest gwarancją bezpieczeństwa.

Potwierdza to fakt, że TM park maszynowy systematycznie wdraża najnowsze techniki produkcyjne. Kompleksowe zaplecze technologiczne pozwala na pełen nadzór wszystkich etapów produkcji, a następnie  wytwarzania wyrobów z uwzględnieniem najdrobniejszych oraz najważniejszych standardów estetyki i funkcjonalności.

Z okazji jubileuszu TM TECHNOLOGIE, organizacja dziękuje wszystkim partnerom biznesowym, pracownikom, klientom i podsumowuje: „jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni.”